Samochody osobowe Auto,Dealer samochodowy Czy można dostać dobre auto do 15000 złotych?

Czy można dostać dobre auto do 15000 złotych?Kupno samochodu to marzenie wielu ludzi. Kiedy popatrzymy na salony samochodowe, ceny niejednokrotnie zbijają z nóg. Czy mogą być dobre samochody do 15000 zł? Oczywiście! Trzeba jednak uważać podczas ich kupna. 

Jak dobrze kupić samochód używany?

Są różne sposoby na to, by kupić samochód używany. Można go odkupić np. od znajomego, skorzystać z serwisów ogłoszeniowych albo udać się do salonu samochodów używanych. Ta ostatnia decyzja jest najpewniejsza. 

Samochody kupione w salonie są zawsze sprawdzane zarówno pod względem historii ich użytkowania, jak i stanu technicznego. Nie jest to więc zakup przysłowiowego „kota w worku”. Poszukując odpowiedniego, można nawet znaleźć dobre samochody do 15000 złotych. Dokładna kontrola, sprawdzeni dostawcy, certyfikaty przebiegu oraz gwarancja przeprowadzonej diagnostyki sprawiają, że auta używane są pewne i bezpieczne.

Samodzielne poszukiwania wiążą się natomiast z koniecznością sprawdzenia nie tylko stanu technicznego, ale i dokumentacji. Należy pamiętać, by sprawdzić:

– jednakowy numer VIN na nadwoziu i dokumentach

– dowód rejestracyjny i kartę pojazdu (sprawdzić, czy nie ma informacji o kredycie, leasingu, zastawach itp.)

– polisę OC (wykupiona na krótki okres budzi podejrzenia)

– dane sprzedającego

– dokument potwierdzający własność 

Mimo to i tak nie ma pewności, co do stanu pojazdu. 

 Samochód w dobrej cenie

Tymczasem można kupić bezpieczne auto nawet przy okrojonym budżecie. W salonach samochodów używanych jak Papis mamy pewność, że auto jest sprawne i w doskonałym stanie technicznym. Salon nie pozwoliłby sobie na zakup pojazdu z niepewnego źródła lub z usterkami. Znajdujący się na miejscu serwis dokładnie ocenia stan techniczny, a historia auta jest sprawdzona.

Papis ma do zaoferowania ponad 200 modeli samochodów od najlepszych producentów. Auta są bezwypadkowe, poddane szczegółowej kontroli i posiadające certyfikat przebiegu. Dzięki temu można dostać dobre samochody do 15000 złotych i to w ratach już od 150 złotych. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu.

Sprawdź również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *