Samochody osobowe Auto,Dealer samochodowy Świetny dealer samochodów używanych w Poznaniu

Świetny dealer samochodów używanych w PoznaniuNie każdego stać na nowy samochód prosto z salonu. Papis, dealer samochodów używanych Poznań to lider wśród sprzedawców tego typu aut. 

Kim jest dealer samochodów?

Dealerem nazywamy osobę lub firmę, która pośredniczy w transakcjach kupna i sprzedaży- w tym przypadku dotyczy to branży samochodowej. Czasem specjalizuje się w konkretnych produktach lub markach. Nazwa ta jest bardzo popularna wśród salonów samochodowych.

Salon musi spełniać wymagane normy, zaś zatrudnieni w nim pracownicy przechodzić rygorystyczne szkolenia. Tu nie ma miejsca na brak fachowości. Wiedza na temat motoryzacji musi być kompletna, podobnie jak umiejętności mechaników. 

Salon samochodów używanych

Nasz salon może pochwalić się wyjątkowymi usługami, jakich nie posiadają inni pośrednicy. Oferujemy samochody z certyfikatem przebiegu, serwisowanie oraz gwarancję stanu technicznego. Posiadamy auta najbardziej solidnych producentów. Należą do nich: Mercedes, Volkswagen, Audi, BMW, Volvo, Skoda i Honda. Stawiamy na pełen profesjonalizm i gwarancję jakości aut, które prezentujemy jako dealer samochodów używanych. Poznań to główna siedziba naszej firmy, poza nim jesteśmy w Łodzi i okolicach.

Choć są to samochody używane, wszystkie są w doskonałym stanie technicznym. Słuchamy oczekiwań Klienta i przedstawiamy mu indywidualną ofertę. Tu nie ma przypadków. Każdy, kto trafi do naszego salonu może być pewien, że spośród ponad 200 dostępnych samochodów znajdzie ten jeden, przeznaczony wyłącznie dla niego. Profesjonalne doradztwo i rzetelne informacje na temat każdego modelu to podstawa naszej pracy. 

Oferta na miarę oczekiwań

Papis jako dealer samochodów używanych Poznań utrzymuje najwyższe standardy. Przy zakupie zajmujemy się obsługą finansową- łącznie z kredytem lub leasingiem. Posiadamy również serwis, a w nim usługi blacharskie i lakiernicze. Cenimy czas i potrzeby Klientów, dlatego na czas ewentualnej naprawy oferujemy możliwość skorzystania z auta zastępczego.

Zapewniamy szeroki wybór doskonałych modeli i fachową obsługę.

Sprawdź również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *