Samochody osobowe Dealer samochodowy,Wyposażenie Dacia Duster samochód pełen pasji

Dacia Duster samochód pełen pasjiSą samochody, o których można mówić w samych superlatywach. Taka jest Dacia Duster. Poznań, Szczecin, czy Warszawa- nie ma chyba w Polsce miejscowości, gdzie nie pojawiałaby się na ulicach.

Dacia Duster auto uniwersalne

Właśnie tak możemy określić ten wyjątkowy i niezawodny samochód, który uchodzi za jeden z najbardziej popularnych modeli i to nie tylko w Polsce. Przystępna cena, prostota połączona z nowoczesnością oraz stylowy design- to wszystko sprawia, że trudno oprzeć się chęci, by zasiąść na wygodnym fotelu, ująć kierownicę w dłonie i ruszyć przed siebie. Zachęcają do tego jeszcze miękkie zagłówki oraz łatwa regulacja foteli, co w innych pojazdach bywa niekiedy zmorą kierowców.

Jest to auto idealne dla ludzi praktycznych, którzy potrzebują dobrego pojazdu zarówno na przejazdy po mieście, jak i na dalsze podróże. Dacia duster ma w standardzie napęd na przednią oś, jednak jest także wersja z napędem na 4 koła na pewno poradzi sobie na każdej drodze: od autostrady czy ulicy, aż po ubite drogi i wzniesienia. 

Wyjazd do pracy? Oczywiście! 

Wycieczka w teren? Bez problemu!

Dacia duster to nie samochód, to styl życia!

Dacia duster sprawdzi się wszędzie! Wersja podstawowa modelu stawia przede wszystkim na funkcjonalność, więc nie pobije na głowę luksusem godnym sportowych aut z najwyższej półki. Jednakże wersje wzbogacone mogą posiadać m.in. skórzaną tapicerkę, klimatyzację, czujnik parkowania, tempomat, albo 16- calowe felgi.

Dacia duster dla Ciebie

Żeby cieszyć się tym samochodem, nie trzeba od razu kupować nowego auta w salonie. Renomowany Salon Samochodów Używanych  to również doskonałe miejsce, w którym można kupić auto Dacia Duster. Poznań ma zaś ma godny polecenia salon, gdzie pracuje wykwalifikowana kadra specjalistów, gotowa służyć radą i pomocą.

Wszystkie samochody przechodzą u nas testy, są wyselekcjonowane i sprawdzane.  Nie ma tu miejsca na przypadkowe samochody „z drugiej ręki”. Ponadto na niektóre modele dajemy gwarancję, a to wyróżnia nas wśród innych salonów tego typu.

Sprawdź również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *