Samochody osobowe Serwis samochodowy,Wyposażenie Elektronika samochodowa na czasie

Elektronika samochodowa na czasieJuż dawno minęły czasy samochodów, które trzeba było odpalić na korbę. Obecnie wszystkie modele, niezależnie od marki posiadają własny komputer pokładowy. Dlatego też tak ważna jest elektronika samochodowa. Luboń i Poznań posiadają salony i serwisy, w których jest ona na najwyższym poziomie. 

Podstawy elektroniki samochodowej

Już absolutnymi podstawami elektroniki samochodowej są następujące części auta: rozrusznik umożliwiający uruchomienie silnika; ABS, czyli zapobieganie blokowania kół w trakcie hamowania; czujnik poduszek powietrznych, który rozpoznaje siłę i kierunek zderzenia a następnie inicjuje ich wybuch; EBD- elektroniczny rozdział sił hamowania; ESP stabilizujący tor jazdy w trakcie zakrętów; alternator, czyli prądnica prądu przemiennego; immobiliser będący zabezpieczeniem przed niepowołanym uruchomieniem auta; sonda lambda- czujnik mierzący zawartość tlenu w spalinach; regulator napięcia układ stosowany w układzie ładowania akumulatora; czy czujnik hallotronowy określający położenie wału korbowego.

Dla naszych pracowników te terminy są codziennością. Elektronika samochodowa Poznań i elektronika samochodowa Luboń to najwyższe standardy i rozsądna cena. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie tak, jak każdy samochód jest jedyny w swoim rodzaju.

Skontroluj dla bezpieczeństwa

Zawsze warto jest poddawać samochód kontroli, żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim. Sprawdzona elektronika samochodowa w mieście  Poznań, czy Luboń to kolejne kilometry spokojnej jazdy bez obaw, że jakaś z części może ulec awarii. 

Sprawdź również:

papis
papis.pl
samochody używane poznań
samochody poleasingowe poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *